Profesyonel Hizmet Sunuyoruz

TAMAMEN UYGUN VE GARANTİLİ FİYATLARLA

“Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun işinizi her yerde ve her alanda yapmaktayız.”

Motivasyonu yüksek ve odaklanmış profesyonellerden oluşan bir ekiple müşterilerimize üstün kalite ve paranızın karşılığını alacağınız konut ve ticari alanlar sunmak için yeni etik ve mükemmellik standartlarını belirlemekteyiz.

Erel Karot Kimdir

erel karot ilk kurulduğu günden bu güne ilk olarak iş hayatında güven, iş disiplini ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş ve o günden günümüze kadar ilkesinden sapmamış ve ilk günkü hassasiyetini bozmadan yoluna devam etmektedir. İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız Karot makinası ile beton delme, Testere ile hidrolik duvar kesme, Yer kesim makinaları ile zemin kesme ve Kimyasal ankraj uygulamaları ile profesyonel ekip ve ekipman ile sizlere Hizmet vermeye devam etmektedir. Yapı itibarı ile daima teknoloji ve kalite adına karot delme ve beton kesme işlerinde çağı takip ederek sizlere güvenilir ve kaliteli Hizmetler sunmayı ilke edinmekteyiz. Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız. Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız. Sektörde konuya hakim deneyimli kadrosu ve geniş ekipmanıyla birlikte, bina güçlendirme, beton delme, beton kesme, beton kırma, hidrolik duvar kesme vb. işlerde sizlere titizlik ile hizmet vermekten gurur ve onur duyuyoruz.

Profesyonel Karot İşlemleri

Hızlı Güvenilir Ve Profosyonel Çalışma Sağlayarak İşine Verdiği Titizliği Müşterisine Yansıtan Ve Memnuniyetini Kazanmayı Hedefleyen Şirketimiz Bünyesinde Çalışmak İstemezmisiniz.

7/24 Hizmet

Acil bir durumdaysanız, lütfen endişelenmeyin. 7/24 hizmet veriyoruz. Ne zaman ararsanız Anında Ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Garantisi

Yenileme hizmetinden daha fazlasını yapıyoruz – sizi güvende tutmak ve paranızı korumak için dikkat etmeniz gereken aksaklıkları kontrol ediyoruz.